➡️ Відомо, що відстань між книгою та очима повинна бути не менше 35 см. Коли ми тримаємо книгу в руках, погодьтеся, досить важко дотримуватися такої умови.

➡️ У положенні лежачи на спині страждає також наш хребет: він перебуває у вигнутому стані, що часто призводить до порушень постави.

➡️Для лежачого на одному боці відстань від кожного ока до книги різна, відповідно навантаження на очі теж різне. Таке положення шкідливе для зорового апарату, призводить до швидкого стомлення і головного болю.

➡️ Крім того, через читання у таких умовах часто виникає дефіцит світла, що також призводить до напруження очей та болю.

➡️ Через лежання на животі відбувається здавлення грудної клітки, яке порушує ритм дихання. Це, у свою чергу, утруднює кисневе харчування внутрішніх органів — виникає кисневе голодування. Також у такому положенні голова закидається назад, що провокує перетискання судин у шийному відділі, порушення кровообігу головного мозку та очей. Як наслідок, з‘являються «мушки» перед очима, головний біль, запаморочення, шум у вухах.

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com