Закарпатський центр мікрохірургії ока та Закарпатський центр зору є найсучаснішими офтальмологічними клініками нашого регіону, в яких Ви та Ваша родина маєте можливість обстежитись на новітньому обладнанні виробництва світових лідерів та провести сучасне амбулаторне, хірургічне та лазерне лікування захворювань очей.

За рахунок професіоналізму лікарів та обладнання нового покоління, що відповідає найвищим стандартам, наші центри займають левову частину ринку надання високоспеціалізованих офтальмологічних послуг Закарпаття. Цей рівень підтримується щоденною важкою працею всього колективу та бажанням допомогти пацієнтам якнайшвидше та найефективніше. 

Закарпатський центр зору

Закарпатський центр зору відкрився восени 2015 року в комфортабельній будівлі в історичній частині Ужгорода за адресою: вул. Капушанська, 21 (навпроти входу в обласну клінічну лікарню), що дуже легко знайти як ужгородцям, так і гостям нашого міста.

Закарпатський центр мікрохірургії ока

Враховуючи великий попит жителів області на отримання якісної, високотехнологічної допомоги, навесні 2017 року відкрив свої двері другий наш заклад – Закарпатський центр мікрохірургії ока. Він з самого початку проектувався та був побудований з акцентом на надання повного спектру хірургічних послуг в офтальмології. Центр розташований в зручному для доїзду місці, поруч із зупинкою міського транспорту та великою парковкою за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 23 (навпроти входу в центральну міську лікарню). Це сучасна трьохповерхова будівля з операційними приміщеннями, що облаштовані унікальним для України обладнанням. Наші центри – заклади, де чуйно віднесуться до Ваших проблем. Це означає, що Ви будете перебувати в центрі нашої уваги. Ми зробимо все, щоб Ви були задоволені!