Порушення зору значно погіршують рівень життя. Однак і погодитися на лазерну корекцію зору складно: а як щось піде не так?

Ми розуміємо ваші переживання, тому готові навести цілий ряд переваг, чому не варто боятися лазерної корекції зору у Закарпатському центрі мікрохірургії ока:

💛 Якість та безпека. Ми дотримуємося всіх норм та вимог проведення процедури, щоб унеможливити виникнення ускладнень і проблем під час або після корекції. Уже сотні проведених втручань підтверджують ефективність роботи нашої команди.

💛 Застосування сучасної методики. LASIK — технологія, під час якої вплив відбувається безпосередньо на внутрішні шари рогівки, дозволяє точно розраховувати параметри корекції та моделювати максимально ефективно її поверхню.

💛 Потужний апарат Alcon WaveLight EX 500. Найефективніший прилад для лазерної корекції зору, робоча частота якого становить 500 Гц, що забезпечує найвищу швидкість абляції.

💛 Результативність. Після корекції пацієнт позбувається проблем із зором та може відмовитися від носіння окулярів та лінз.

💛 Клієнтоорієнтованість. Для кожного пацієнта важливий індивідуальний підхід, адже ми робимо все, щоб перебування у нас було максимально комфортним та зручним.

💛 Лікар. Однією з найбільших переваг нашого центру є висококваліфіковані та досвідчені професіонали. Яким би новітнім не було обладнання, важливі насамперед уміння та навички лікаря.

Сотні успішно проведених процедур нашим рефракційним хірургом Молошій Володимиром Васильовичем це підтверджують ✔️

📞 050 694 03 03
📞 067 395 03 03

📍 м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 23
📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com