Окуляри допомагають корегувати зір та захистити око від зовнішніх подразників. На жаль, доволі часто при їх виборі увагу звертають на бренд або зовнішній вигляд, а потрібно — на якість та зручність.

➡️ Неправильно підібрана оправа може спровокувати дискомфорт, натирання шкіри та головні болі, проблеми з диханням. Щоб не допустити цього, потрібно звернути увагу на ключові параметри оправи:

🔹Ширину — відстань між завушниками, що вимірюється на рівні перенісся. Цей показник повинен у точності відповідати ширині обличчя. Більшість окулярів варіюються від 120 до 150 міліметрів, що вказується на оправі.

🔹 Завушники, які відповідають за посадку і фіксацію окулярів за вушними раковинами. Занадто малі будуть тиснути та провокувати біль, а занадто великі — спадати. Для зручності на ринку представлений великий вибір. Так, можна придбати окуляри зі силіконовими насадками на завушниках, що робить їх майже не відчутними для шкіри.

🔹 Ширина світлового прорізу вимірюється по горизонталі в найбільшій частині однієї з лінз оправи. Форми та варіанти цих показників дуже широкі.

На сьогодні ринок пропонує величезне різноманіття форм, кольорів та розмірів оправ. Важливо приділити час та знайти ті, що ідеально підійдуть саме вам 😉

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com