У дитячому віці зір активно розвивається. Не дивно, що багато порушень виникають саме у цей період. Однак деякі патології можуть розвинутися внаслідок неправильних дій чи рішень батьків.

До проблем із зором можуть призвести:

📌Ранній розвиток дитини.

Доволі популярна тенденція останніми роками — починати навчання ще з раннього дитинства. Однак потрібно враховувати, що до передчасних надмірних навантажень не готова ні нервова, ні зорова системи. Якщо діти будуть багато читати, малювати та іншими способами напружувати очі, це може позначитися на їхньому здоров’ї.

📌 Відмова від носіння окулярів.

Батьки часто відмовляються від цього методу корекції зору. Вони переконані, що після використання окулярів хоча б раз, доведеться це робити протягом всього життя. Це не відповідає дійсності. Окуляри стабілізують та дозволяють покращити зір, після чого їх не потрібно носити.

📌 Відсутність перерви при навчанні чи виконанні домашніх завдань.

Батьки часто хочуть, щоб дитина зробила всю роботу, а тоді йшла відпочивати. Це небезпечно, адже очі перенапружуються, що може призвести до головного болю, синдрому сухого ока та розвитку небезпечних патологій.

📌 Сподівання на моркву, гімнастику та вітаміни.

Усе це корисно лише з метою профілактики. На жаль, вилікувати проблеми очей за допомогою вітаміну А неможливо. Якщо дитина скаржиться на погіршення зору, проблеми з концентрацією, зверніться до лікаря. У жодному разі не займайтеся самолікуванням.

📌 Невідвідування офтальмолога.

Захворювання очей часто мають безсимптомний перебіг. До того ж дитина іноді просто не може пояснити, що її турбує. Діагностика зору дозволяє вчасно виявити порушення та розпочати лікування.

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com