🤔 Скільки триває базове обстеження зору?

➡️ У середньому всі процедури, що входять в базове обстеження, тривають до години часу. Вони дозволяють комплексно оцінити основні показники та стан структур ока. У разі виявлення патології або підозри на порушення лікар може провести додаткову діагностику, щоб точно встановити чи виключити діагноз, тому цей час може бути продовжений.

🤔Чи необхідна підготовка перед обстеженням?

📖 Особливої підготовки не потрібно. Необхідно зняти лінзи чи окуляри, якщо вони у вас є, безпосередньо перед обстеженням. Ми не рекомендуємо робити сильний макіяж очей, тому що це може заважати огляду. Також важливо налаштувати себе на позитив та заспокоїтися, адже доволі часто пацієнти сильно нервують.

Уже в процесі діагностики офтальмолог закрапає необхідні краплі для розширення зіниць.

🤔 Що необхідно мати з собою?

📖 Якщо ви раніше проходили обстеження чи лікування, необхідно принести його результати. Це дозволить відзначити динаміку та скласти повну картину про стан зору. У разі наявності захворювань, які можуть впливати на стан очей (цукровий діабет, неврологічні чи кардіологічні патології), варто взяти з собою виписки та висновки лікарів.

❗️ Важливо: після обстеження 2-3 год не можна сідати за кермо, оскільки чутливість до світла після крапель для розширення зіниць підвищена.

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com