Важливо розуміти, що окуляри — це медичний засіб для корекції зору та захисту очей. Саме тому потрібно відповідально підходити до їх вибору та проконсультуватися з лікарем.

Оправи окулярів також мають свої особливості, а тому при покупці варто враховувати:

➡️Матеріал. На ринку переважно представлені моделі, що мають оправу з пластику, металу та комбіновані (поєднання цих матеріалів). Перші більш зручні та легкі. Проте металеві оправи є міцнішими та менше піддаються механічним пошкодженням.

➡️ Тип. На сьогодні існує три типи: повнообідкові, напівобідкові та безобідкові. Відповідно перші з усіх боків обрамляють оптичні лінзи, напівобідкові — лише частково, а останні взагалі не мають обрамлення. Важливо враховувати їх надійність та міцність.

➡️ Розмір. Важливо, щоб оправа не була завеликою, оскільки буде спадати. Якщо обрати замалу — вона натиратиме за вухами та тиснутиме на перенісся, вуха й вилиці. При тривалому впливі це призведе до дискомфорту та болю.

➡️ Дизайн. Окуляри впливають на зовнішній вигляд. Бренди представляють широкий вибір різноманітних варіантів: квадратні, прямокутні, клабмастери, панто, котяче око та інші. У цьому випадку варто покладатися на власний смак та враховувати риси обличчя.

Нагадуємо, що на базі нашого центру працює відділ оптики, де ви можете отримати професійну консультацію та придбати сертифіковані окуляри 😉

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com