Відповідає лікар-офтальмолог Кіш Оксана Володимирівна:

Підвищення температури, висока кількість ультрафіолетового випромінювання та протяги негативно впливають на стан очей. Людям, які використовують лінзи, варто потурбуватися про свою безпеку та комфорт.

✅Влітку краще використовувати лінзи з УФ-фільтром, адже вони блокують близько 98% шкідливого випромінювання. Це дозволяє запобігти негативному впливу на структури ока та розвитку катаракти чи ураження сітківки.

✅ У приміщеннях з кондиціонером існує ризик надмірного пересихання ока, що супроводжується неприємними симптомами. Варто використовувати зволожуючі краплі, які зменшують роздратування і втому очей, або придбати лінзи з більшим рівнем зволоження.

✅ Перед купанням варто знімати лінзи. Оскільки у відкритих водоймах існує ризик, що на поверхню лінзи потрапить інфекція або бруд. Це може спровокувати інфікування або подразнення очей.

✅ Лінзи потрібно зберігати у спеціально призначених для цього контейнерах при температурі від +4° до +45° C. При вищій або нижчій температурі вони можуть втрачати свої властивості.

✅ Варто уникати потрапляння прямих сонячних променів на контейнер, оскільки надмірний перегрів розчину може порушити стерильність зберігання оптичних виробів.

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

Кабінет контактної корекції зору за адресою:

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com