Однією з поширених проблем зі здоров’ям у сучасному світі є підвищений холестерин. Цей стан не має яскраво виражених симптомів, тому людина може не знати про проблему.

Високий рівень холестерину негативно впливає на серцево-судинну систему, перешкоджаючи нормальному кровообігу. Також провокує такі порушення зору:

➡️Оклюзія вен сітківки — серйозна патологія, яка характеризується раптовою закупоркою артерій сітківки. Спершу виникає легке помутніння зору, яке протягом кількох годин загострюється та призводить до повної сліпоти.

➡️ Дегенерація макулярної ділянки — порушення центрального зору, яке протікає безсимптомно, оскільки працює периферичний. Однак з часом поступово зір втрачається.

➡️ Рогівкова дуга — захворювання, при якому наслідок високого холестерину утворюється блідо-біле кільце навколо райдужки, що складається з холестерину, фосфоліпідів і тригліцеридів.

Високий холестерин — це серйозна проблема, яку важко виявити. Саме тому варто проходити профілактичні обстеження, щоб вчасно діагностувати патологію та розпочати лікування.

📞 066 753 00 06

📞 068 884 00 18

📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21

📩 E-mail клініки: centerzoru@gmail.com